Producent obcasów AWM

tel.:+48 602 555 597

Firma AWM - producent obcasów oraz spodów to firma

z wieloletnim doświadczeniem w obszarze działalności obuwniczej.

 

Wraz z modą i wymaganiami klientów zmieniała się także a przede wszystkim udoskonałała nasza firma. Obecnie produkujemy obcasy
na maszynach renomowanej, włoskiej firmy Plastak. Używamy dwóch modeli maszyn: Plastak HL 30 oraz Plastak HL 50.

 

Obcasy tworzone są z oryginalnych tworzyw ABS i Polistren (PS). Spody natomiast produkujemy z termokauczuku TR oraz TPU.

 

Każdy obcas możemy wykonać z różnym, w zależności od preferencji klienta, wykończeniem. Standardowe wykończenie to lakierowanie wybranym kolorem. Obcas może pozotsać także niemalowany, przeznaczony do owijania materiałem. Istenieje możliwość metalizowania obcasów. Jest to specjalna metoda polegająca na nadaniu powierzchni tworzywa sztucznego wyglądu metalu wypolerowanego na wysoki połysk.

 

Od 2013 roku firma AWM rozpoczęła współpracę z najlepszym włoskim producentem form  na obcasy i na spody, który wykonuje formy dla najlepszych światowych producentów obuwia.

 

Nowością w naszej ofercie jest wykończenie obcasa tampodrukiem, czyli metodą stosowaną w poligrafii, pozwalającą na naniesieniu na obcas różnych wzorów. Również dostosowanych specjalnie do potrzeb klienta.

 

Metalizacja obcasów i spodów w technologii UV

 

W swoich najnowszych kolekcjach, firma AWM wykorzystuje powłoki lakiernicze, które są utwardzane światłem UV. Dzięki zastosowaniu tej niezwykle innowacyjnej technologii, nasze produkty cechuje wysoka odporność chemiczna oraz wyjątkowa estetyka. Uzyskanego efektu nie sposób porównać do wyrobów tworzonych z zastosowaniem tradycyjnych lakierów.

 

Prezentowana technologia dedykowana jest dla producentów ceniących wysoką jakość i zadowolenie swoich klientów. Podążanie za aktualnymi trendami, tak przecież ważne w branży obuwniczej, obliguje dziś do poszukiwania coraz lepszych sposobów wykonania.

 

Obecnie firma AWM współpracuje z jednym z najlepszych włoskich producentów form do obcasów i spodów, który wykonuje zamówienia dla najbardziej znanych marek na świecie.

 

Firma AWM oferuje także usługę perforowania elementów cholewek oraz innych materiałów skórzanych i syntetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą perforowania na stronie www.perforowanie.pl

TECHNOLOGIA
Spody i obcasy metalizowane światłem UV

 

strona glówna    |    o firmie    |    obcasy    |    spody    |   technologia   |   perforowanie   |   kontakt    |  Polityka Cookies   |   AWM 2013